APARTAMENTY W KRAKOWIE

SOLNA

Apartament „SOLNA” znajduje się w Kamienicy Solna 1, zlokalizowanej na rogu ulicy Solnej i Placu Bohaterów Getta, w dzielnicy Podgórze.

„SOLNA” to w pełni wyposażony apartament o powierzchni 39 m2, usytuowany na pierwszym piętrze nowo wybudowanej kamienicy. Dwie osoby spędzą tutaj czas superkomfortowo, a rozkładając dodatkowo sofę w apartamencie mogą w nim zamieszkać maksymalnie 4 osoby.

Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej umożliwia szybkie i bezproblemowe przemieszczanie się w dowolnym kierunku miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe a także punkt wypożyczania rowerów miejskich. Położenie apartamentu gwarantuje więc doskonałe połączenie z centrum miasta (Rynek Główny – 2 km, Zamek Królewski, Wawel – 1,5 km, Kazimierz – 300 m, Dworzec Główny– 3 km).

Podgórze to jedna z ciekawiej rozwijających się dzielnic Krakowa, dysponuje ona szeroką i bardzo interesującą ofertą kulturalną. Plac Bohaterów Getta, przy którym usytuowany jest Apartament „SOLNA” zaprasza by opowiedzieć swoją historię. W bliskim sąsiedztwie znajduje się siedziba centrum dokumentacji sztuki Tadeusza Kantora – Cricoteka. Podgórze to również obszar Zabłocia, na którym mieści się Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, oraz Fabryka Emalia Oskara Schindlera. W bliskim otoczeniu Kamienicy znajdują się Bulwary Wiślane, sprzyjające rekreacji i wypoczynkowi. Mieszkańcy mogą skorzystać z licznych alejek spacerowych i ścieżek rowerowych. Ulica Solna znajduje się w niewielkiej odległości od Rynku Podgórskiego i Parku im. Wojciecha Bednarskiego uważanego za jeden z najładniejszych parków miejskich Krakowa.

Przechodząc przez kładkę pieszo-rowerową im. Ojca Bernatka, zbudowaną w 2010 roku na pozostałych po historycznym Moście Podgórskim murowanych przyczółkach, znajdziemy się na Kazimierzu. Wita on nas wspaniałą kulturą żydowską, oraz niezliczonymi zabytkami, kawiarniami, kafejkami, a także restauracjami.

Udogodnienia:

 • Apartament:
  - bezprzewodowy Internet
  - winda
  - TV kablowa
  - w pełni wyposażony lokal
 • Świetna lokalizacja i komunikacja
 • Zabytki i muzea
 • Restauracje i kawiarnie
 • Sklep spożywczy
 • Łóżeczko dziecięce za dodatkową opłatą (jednorazowo 50 PLN/13 EUR)
 • Transfer z Lotniska – dodatkowa opłata 60 PLN/15 EUR
 • Miejsce parkingowe publiczne – opłata 3 PLN/1 h lub parking komercyjny za dodatkową opłatą
 • Nie akceptujemy zwierząt

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dotyczącym wynajmu apartamentów.

Opłata za pobyt będzie wyliczona w trakcie procesu rezerwacji lub po przesłaniu zapytania.

Możliwość płatności kartą

 

 
 
Data przyjazdu*:
Data wyjazdu*:
Ilość osób*:
Imię*:
Nazwisko*:
Adres e-mail*:
Nr telefonu*:
Uwagi:
Wpisz kod*:
 
Zapoznałem się z regulaminem dotyczącym wynajmu apartamentów i akceptuje jego postanowienia.
 
PARIO PROPERTIES
WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY DLA TURYSTÓW